Promocja w Banku Pekao S.A. - 0 zł za konto firmowe przez 2 lata i do 2000 zł premii

2000 zł
logo banku Bank Pekao
Promocja w Banku Pekao S.A. - 0 zł za konto firmowe przez 2 lata i do 2000 zł premii
Promocja zakończona

1 lipca 2023 roku wystartowała nowa promocja Banku Pekao S.A. dla klientów biznesowych. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, otrzymasz do 2000 zł premii i unikniesz opłat za konto firmowe przez 24 miesiące. Sprawdź, kto może wziąć udział w promocji i jakie zasady trzeba spełnić.

Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

Kto może być uczestnikiem promocji?

Promocja „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe przez 2 lata" jest przeznaczona dla przedsiębiorców – osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę osobową lub cywilną, a także stosują uproszczoną księgowość. W promocji mogą także wziąć udział indywidualni rolnicy, jeśli opłacają składki KRUS. Z uczestnictwa wykluczone są osoby, które pomiędzy 1 stycznia 2023 roku a dniem przystąpienia do promocji miały konto rozliczeniowe w Banku Pekao S.A.

0 zł za Konto Przekorzystne Biznes

Jeśli chcesz w ramach promocji uniknąć opłat za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes, musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. otwórz rachunek firmowy Konto Przekorzystne Biznes w polskiej walucie w okresie trwania promocji – od 1 lipca 2023 roku do 31 października 2023 roku,

 2. podpisz umowę o wydanie przez bank karty debetowej Mastercard do tego konta,

 3. wyraź zgodę na przystąpienie do promocji i zaakceptuj jej regulamin.

Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

Do 2000 zł premii dla firm

Możesz także otrzymać 2000 zł premii za aktywność, jeśli spełnisz warunki, których wymaga bank. Dzielą się one na ogólne oraz dotyczące poszczególnych elementów promocji:

 • 200 zł za Księgowość z Żubrem,
 • do 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe,
 • do 600 zł za terminal płatniczy POS,
 • do 600 zł za zawarcie pierwszej umowy o finansowanie.

Aby spełnić ogólne zasady:

 • zawrzyj umowę o otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao S.A. w okresie trwania promocji – do 31 października 2023 roku,
 • podpisz umowę o wydanie karty płatniczej MasterCard do tego rachunku,
 • załóż i aktywuj bankowość elektroniczną Pekao24 dla Firm,
 • zaakceptuj komplet zgód marketingowych – zgódź się na kontakt telefoniczny, przesyłanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych przez bank,
 • przez kolejne 6 miesięcy (od pierwszego miesiąca po założeniu konta) zapłać składkę ZUS lub KRUS z Konta Przekorzystnego Biznes – każdy przelew na minimum 270 zł.

200 zł za Księgowość z Żubrem

Możesz zgarnąć 200 zł w promocji, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i spełnisz wymagane przez bank warunki:

 • połącz bankowość internetową z platformą księgową Księgowość z Żubrem – otworzysz ją po złożeniu wniosku online w serwisie Pekao24 dla Firm (odpowiedni formularz znajduje się w zakładce Oferty i Wnioski – Usługi),
 • pozostaw połączoną platformę z bankowością internetową przez co najmniej 2 miesiące – od pierwszego miesiąca po otwarciu w promocji Konta Przekorzystnego Biznes.

Do 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe

Kolejna część promocji to zwrot 3% od kwoty transakcji bezgotówkowych, które zrealizujez w danym miesiącu. Możesz otrzymać maksymalnie 600 zł – do 100 zł przez kolejne 6 miesięcy. Wystarczy, że:

 • każdego miesiąca wykonasz transakcje bezgotówkowe wydaną do Konta Przekorzystnego Biznes kartą debetową MasterCard lub aplikacją PeoPay,
 • łączne miesięczne kwoty transakcji wyniosą co najmniej 500 zł.

Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

Do 600 zł za terminal płatniczy POS

Bank Pekao S.A. przyzna drugie 600 zł, jeśli:

 • podpiszesz umowę o terminal płatniczy POS,
 • przez 6 kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku firmowego Konto Przekorzystne Biznes przyjmiesz na nie wpływy z terminala na łączną kwotę minimum 1000 złotych miesięcznie,
 • nie prowadzisz działalności gospodarczej w charakterze biura turystycznego, biura podróży, lombardu, kantora, kasyna, agencji towarzyskiej, produkcji broni i amunicji ani handlu detalicznego broni i amunicji.

Do 600 zł za zawarcie pierwszej umowy o finansowanie

Możesz zgarnąć jeszcze dodatkowe 600 zł, jeśli do 6 miesięcy po otwarciu Konta Przekorzystnego Biznes zawrzesz z Bankiem Pekao S.A. umowę o finansowanie kredytem, pożyczką, leasingiem lub faktoringiem. Warunki promocji są różne w zależności od produktu finansowego, który wybierzesz:

 • kredyt lub pożyczka: wysokość finansowania powinna wynieść co najmniej 100 tysięcy złotych z gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego lub Banku Gospodarstwa Krajowego,
 • leasing: w trakcie trwania promocji musisz przez 6 kolejnych miesięcy po otwarciu konta wykonać na rzecz Pekao Leasing co najmniej 1 przelew za raty leasingowe – na łączną kwotę minimum 2000 zł miesięcznie,
 • faktoring: przez 6 kolejnych miesięcy po otwarciu w promocji Konta Przekorzystnego Biznes musisz otrzymać na nie co najmniej 2 uznania tytułem wykupu wierzytelności w ramach umowy Pekao Faktoring.

Jeśli spełnisz warunki promocji 2000 zł premii dla firm w Banku Pekao S.A., otrzymasz pieniądze na swój bieżący rachunek firmowy Konto Przekorzystne Biznes.

logo banku Bank Pekao
Załóż Konto Przekorzystne Biznes w promocji 2000 zł
Przejdź na stronę banku
Komentarze
Dodaj komentarz