Najlepsze promocje bankowe - czerwiec 2024

Nawet nie wiesz jak łatwo jest zdobyć kilkaset złotych korzystając z promocji bankowych.

Zazwyczaj wystarczy założyć konto w banku, wykonać kilka operacji - przelewy, płatności kartą lub blikiem. I gotowe!

Możesz już oczekiwać, aż nagroda wpłynie na twoje konto bankowe albo otrzymasz ją w inny sposób - na przykład bon zakupowy dostaniesz na email lub smsem.

Szukaj promocji
Kolejność
Promocje
Rodzaj konta
Znaleziono 63 promocji. Aktualnie wyświetlane 1 - 9

Promocje bankowe - co to jest?

Promocje bankowe to nic innego jak dobrze przemyślana strategia marketingowa, która ma na celu przyciągnięcie klientów. Banki każdego roku przeznaczają konkretne kwoty na realizację promocji, które okazały się znacznie tańszą opcją niż reklamy, np. w telewizji.

Co więcej, tego typu marketing to absolutny strzał w dziesiątkę, ponieważ poza głównym celem, potencjalny klient zostaje w tym przypadku nagrodzony. Zasadniczą zasadą promocji bankowych jest założenie konta w nowym banku, z którego należy aktywnie korzystać. W przypadku promocji bankowej aktywne korzystanie oznacza zrealizowanie kilku transakcji, np. kupienie chleba w sklepie i zapłacenie kartą płatniczą za nasz zakup oraz konkretny wpływ na naszym koncie.

Na ogół wysokość kwoty, która powinna pojawić się na koncie jest ustalona w regulaminie. Jednak i w tym przypadku nie należy przejmować się, że możemy coś stracić. Kwotę, którą przelejemy na konto możemy zwrócić już chwilę po zaksiegowaniu przelewu. Zrealizowanie kilku nieskomplikowanych czynności sprawi, że na nasze nowe konto wpłynie nagroda o konkretnej kwocie.

Banki zdają sobie sprawę z tego, że promocje stały się atrakcyjną formą zarobienia dodatkowych pieniędzy, ale mimo wszystko nie rezygnują z tego typu marketingu. Taka reklama mimo wszystko jest stosunkowo tania, a w dodatku zawsze część osób biorących udział w promocji pozostaje z bankiem na dłużej lub na stałe.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Jest o jeden z lepszych sposobów na dodatkowe pieniądze, choć niekoniecznie szybki. Promocje bankowe na ogół trwają nie mniej niż dwa miesiące, ale trzeba przyznać, że to wyjątkowo łatwy pieniądz do zdobycia. Każda promocja bankowa polega na tym samym. Należy założyć konto w nowym banku i przez okres trwania promocji wykonywać czynności zapisane w regulaminie.

Dlaczego banki organizują promocje bankowe?

Promocje bankowe to innowacyjny sposób zachęcenia klientów do korzystania z usług banku. Banki każdego roku przeznaczają konkretne kwoty na tego typu marketing, ponieważ to wbrew pozorom o wiele tańsza reklama niż czas antenowy czy mniej skuteczne reklamy, które nie gwarantują, że klient zainteresuje się usługami banku. Promocje bankowe to wobec tego forma marketingu dla banku, ale także sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy dla klientów.

Czy na pewno dostanę pieniądze?

Tak, jeżeli zrealizujesz wszystkie wymagania spisane w regulaminie. Na naszej stronie szczegółowo opisujemy poszczególne promocje bankowe i objaśniamy ich reguły. Tutaj nie ma żadnego losowania. Po prostu dostajesz pieniądze za wykonanie warunków wymaganych przez bank.

Jakie warunki muszę spełnić, aby dostać pieniądze?

Przed przystąpieniem do udziału w promocji bankowej należy mieć świadomość, że w większości promocji bank będzie wymagał zrealizowania wpływu na nowe konto o określonej wysokości. Po zaksięgowaniu kwoty możemy od razu zwrócić pieniądze na nasze główne konto.

Banki w trakcie promocji mogą wymagać również zrealizowania zakupu kartą płatniczą na dowolną kwotę oraz zalogowania się do aplikacji mobilnej. Zrealizowanie tych prostych czynności to gwarantowana nagroda pieniężna na naszym koncie.