600 zł zwrotu za założenie VeloKonta w VeloBanku

600 zł
logo banku VeloBank
600 zł zwrotu za założenie VeloKonta w VeloBanku
Promocja zakończona

1. 10 % zwrotu za otworzenie VeloKonta i 8 % na Koncie Oszczędnościowym - opis promocji

VeloBank przygotował promocję dla nowych klientów, którzy aktywnie będą korzystać z konta. Możesz zyskać aż do 600 zł - 10% zwrotu na VeloSkarbonkę za transakcje bezgotówkowe w ciągu każdych kolejnych 30 dni, max 100 zł za jeden cykl. Dodatkowo otrzymasz 8% w skali roku do 3000 zł na koncie oszczędnościowym. W celu skorzystania z promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023” załóż konto do 31.08.2023 r.

2. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać nagrody?

 • Do 31 sierpnia 2023 r. złóż wniosek o VeloKonto (zrób to w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką).
 • Wyraź zgody marketingowe i utrzymaj je przynajmniej do otrzymania nagród.
 • W każdych kolejnych 30 dniach kalendarzowych płać za zakupy kartą, telefonem lub blikiem, żeby otrzymać 10 % zwrotu za wykonane transakcje. W ciągu jednego cyklu rozliczeniowego (30 dni) możesz maksymalnie uzyskać 100 zł zwrotu.

 • Nagrodę otrzymasz na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji.

  Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

  3. Kto może zostać uczestnikiem promocji?

 • nie masz konta osobistego założonego po 31.10.2022 r (dotyczy również posiadaczy Kont Proste Zasady otwartych w Getin Banku)
 • jesteś pełnoletni
 • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych
 • posiadasz status rezydenta
 • 4. Jak łatwo założyć konto w promocji

  Na Selfie

  Wypełnij wniosek o otwarcie konta, postępuj zgodnie z instrukcją (nagraj dowód osobisty oraz twarz). Poczekaj na potwierdzenie SMS o aktywacji konta. Na podany adres email otrzymasz dane do logowania.

  Przez aplikację mObywatel

  Wypełnij wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową lub aplikację, potwierdź swoje dane korzystając z mObywatel. Dokumenty oraz dane do logowania otrzymasz w wiadomości email. Skontaktuje się z Tobą kurier w celu umówienia się na podpisanie umowy.

  Przez podpisanie umowy u kuriera

  Wypełnij wniosek i potwierdź dane w ciągu jednego dnia roboczego u pracownika banku. Kurier dostarczy Ci umowę wraz z kartą. Umowę podpisujesz w obecności kuriera. Twoje konto zostanie aktywowane gdy umowa wróci do banku, otrzymasz też wtedy dane do logowania.

  logo banku VeloBank
  Załóż VeloKonto w promocji 600 zł
  Przejdź na stronę banku
  Komentarze
  Dodaj komentarz