600 zł zwrotu za założenie VeloKonta w VeloBanku

600 zł
logo banku VeloBank
600 zł zwrotu za założenie VeloKonta w VeloBanku
Promocja zakończona

1. 10 % zwrotu za otworzenie VeloKonta i 7 % na Koncie Oszczędnościowym - opis promocji

VeloBank przygotował promocję dla nowych klientów, którzy aktywnie będą korzystać z konta. Możesz zyskać aż do 600 zł - 10% zwrotu na VeloSkarbonkę za transakcje bezgotówkowe w ciągu każdych kolejnych 30 dni, max 100 zł za jeden cykl. Dodatkowo otrzymasz 7% w skali roku do 3000 zł na koncie oszczędnościowym. W celu skorzystania z promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023” załóż konto do 30.11.2023 r.

2. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać nagrody?

 • Do 31 listopada 2023 r. złóż wniosek o VeloKonto (zrób to w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką).
 • Wyraź zgody marketingowe i utrzymaj je przynajmniej do otrzymania nagród.
 • W każdych kolejnych 30 dniach kalendarzowych płać za zakupy kartą, telefonem lub blikiem, żeby otrzymać 10 % zwrotu za wykonane transakcje. W ciągu jednego cyklu rozliczeniowego (30 dni) możesz maksymalnie uzyskać 100 zł zwrotu.

 • Nagrodę otrzymasz na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji.

  Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

  3. Kto może zostać uczestnikiem promocji?

 • nie masz konta osobistego założonego po 31.12.2022 r (dotyczy również posiadaczy Kont Proste Zasady otwartych w Getin Banku)
 • jesteś pełnoletni
 • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych
 • posiadasz status rezydenta
 • 4. Jak łatwo założyć konto w promocji

  Na Selfie

  Wypełnij wniosek o otwarcie konta, postępuj zgodnie z instrukcją (nagraj dowód osobisty oraz twarz). Poczekaj na potwierdzenie SMS o aktywacji konta. Na podany adres email otrzymasz dane do logowania.

  Przez aplikację mObywatel

  Wypełnij wniosek o otwarcie konta przez stronę internetową lub aplikację, potwierdź swoje dane korzystając z mObywatel. Dokumenty oraz dane do logowania otrzymasz w wiadomości email. Skontaktuje się z Tobą kurier w celu umówienia się na podpisanie umowy.

  Przez podpisanie umowy u kuriera

  Wypełnij wniosek i potwierdź dane w ciągu jednego dnia roboczego u pracownika banku. Kurier dostarczy Ci umowę wraz z kartą. Umowę podpisujesz w obecności kuriera. Twoje konto zostanie aktywowane gdy umowa wróci do banku, otrzymasz też wtedy dane do logowania.

  logo banku VeloBank
  Załóż velokonto w promocji 600 zł
  Przejdź na stronę banku
  Komentarze

  Barbara 03.01.2024, 23:11
  Polecam VeloKonto w promocji. Otworzyłam konto 15 grudnia i wszystko jest zgodne z obietnicami. Otrzymałam odsetki na konto, zwrot za zakupy po dwóch dniach roboczych. Trzeba tylko dopilnować odznaczenia zgód marketingowych. Na szczęście nie wiąże się to ze spamem, czy niechcianymi telefonami. Jak na razie wszystko jest w porządku. Aby otworzyć konto polecam kod polecenia 6ZFYQ3, który jest aktualny i ważny do 29.02.2024 r.
  Odpowiedz

  Dodaj komentarz