Twisto - kup teraz, zapłać później - nawet do 45 dni bez dodatkowych kosztów

Twisto - kup teraz, zapłać później - nawet do 45 dni bez dodatkowych kosztów

Twisto to nowoczesna karta płatnicza, która pozwala odroczyć termin płatności nawet o 45 dni lub rozłożyć płatność na trzy miesięczne raty. Czy warto sięgnąć po Twisto? Ile kosztuje jej wydanie i użytkowanie? Co różni Twisto od tradycyjnych kart kredytowych oferowanych przez banki? Podpowiadamy.

Twisto to nowoczesny produkt płatniczy, który pojawił się na polskim rynku w 2019 roku. Jego dostawcą jest czeska firma z branży fintech — lider płatności kup teraz, zapłać później w regionie CEE.

Jak działa Twisto?

Korzystanie z Twisto jest naprawdę łatwe. Aby rozpocząć, zarejestruj się online na stronie www.twisto.pl. Dostawca karty przyzna Ci bezpłatny miesięczny limit na wydatki. Możesz z niego korzystać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Po tym okresie masz jeszcze 15 dni, żeby uregulować należność. Bez dodatkowych kosztów i ukrytych opłat.

Nie masz wystarczających środków? Co miesiąc możesz odroczyć do 90% miesięcznych wydatków na kolejny okres.

Dodatkowe funkcje Twisto

 • Z usługą Twisto Pay zrobisz zakupy online, sprawdzisz produkt i zapłacisz dopiero wtedy, gdy postanowisz go zatrzymać. Nawet bez rejestracji w Twisto. W takich okolicznościach możesz robić zakupy w sklepach partnerskich Twisto, a na uregulowanie należności zyskasz 21 dni od złożenia zamówienia.
 • Jeśli nie jesteś w stanie zwrócić jednorazowo całej kwoty, sięgnij po Twisto Raty. Dzięki nim rozłożysz płatność nawet na 12 miesięcznych rat. Przez aplikację, bez formalności.
 • Dzięki Twisto Kredyt zapłacisz część rachunku, a resztę przesuniesz na następny miesiąc jednym kliknięciem — w aplikacji lub koncie online.
 • Korzystając z Twisto Split, podzielisz wydatki ze znajomymi jednym kliknięciem. Bez względu na to, czy mają Twisto, czy też nie.

Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

Dzięki programowi flashback Twisto otrzymasz zwrot środków za zakupy zrobione w ulubionych sklepach. Usługa mobilnych płatności umożliwi płacenie za zakupy i usługi telefonem lub smartwatchem.

Czy warto sięgnąć po Twisto?

Karta Twisto to świetna propozycja dla osób, które:
 • zarabiają nieregularnie, np. wykonują wolny zawód. Limit środków na karcie pozwoli bez stresu przetrwać „chudsze czasy” czy okresy oczekiwania na spóźnioną płatność ze strony kontrahenta;
 • chcą zachować finansowe bezpieczeństwo. Z kartą Twisto pieniądze będą na wyciągnięcie ręki. Zawsze wtedy, kiedy okażą się najbardziej potrzebne. Bez konieczności wypełniania kolejnych wniosków i oczekiwania na decyzję instytucji finansowej;
 • lubią robić zakupy jednak… umieją zachować kontrolę nad budżetem. Dla osób ze skłonnością do impulsywnych zakupów użytkowanie karty może być bardzo ryzykowne. Pamiętaj, że nawet niewielkie zadłużenie trzeba będzie spłacić. A konsekwencje braku płatności mogą być wyjątkowo stresujące.

Ile kosztuje użytkowanie Twisto?

Jeśli zdecydujesz się korzystać z Twisto, staniesz przed koniecznością wyboru planu — Space lub Online. Plan Online umożliwi Ci wykonywanie płatności w Internecie. Z planem Space zyskasz wszystkie funkcje Twisto!

Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

Oto szczegóły każdego z nich. W ramach plan online (brak opłat za korzystanie) zyskasz:
 • dostęp do aplikacji mobilnej Twisto;
 • limit kredytowy do 45 dni;
 • możliwość zachowania kontroli nad wydatkami dzięki kategoryzacji;
 • płatność w ratach (tylko dla klientów z sublimitem ratalnym);
 • możliwość korzystania z programu Cashback;
 • możliwość korzystania z wirtualnej karty (wyłącznie do zakupów online).
W ramach planu Space (koszt - 9,99 zł miesięcznie) oprócz wskazanych wyżej funkcji planu online zyskasz dodatkowo:
 • możliwość wykonywania płatności Google Pay i Apple Pay;
 • dostęp do Twisto Split;
 • fizyczną kartę płatniczą Mastercard;
 • najlepszy kurs wymiany (ta funkcja przyda się zwłaszcza osobom robiących zakupy w zagranicznych sklepach internetowych). Do 3 tys.zł bez opłat.

Twisto a karta kredytowa — różnice

Na pierwszy rzut oka karta Twisto do złudzenia przypomina kartę kredytową. Możliwość dokonywania odroczonych płatności, w dodatku (tak samo, jak w przypadku kredytu na karcie) bez odsetek.

Musisz wiedzieć jednak, że jeśli spłacisz cały limit Twisto w trakcie okresu bezodsetkowego, nie zapłacisz nie tylko odsetek, ale także (w przeciwieństwie do karty kredytowej) innych opłat.

Efektem przemyślanego użytkowania Twisto będzie więc całkowity brak kosztów. Dużą zaletą jest także łatwość obsługi (wszystkie operacje możesz zrealizować przy użyciu intuicyjnej aplikacji mobilnej) oraz ograniczone do minimum formalności towarzyszące procesowi wnioskowania.

Złóż wniosek na stronie banku To tylko 15 minut

Komentarze
Dodaj komentarz