eKonto Osobiste w mBanku - odbierz 150 zł premii w promocji

150 zł
logo banku mBank
eKonto Osobiste w mBanku - odbierz 150 zł premii w promocji
Promocja zakończona

1. eKonto Osobiste w promocji - jak to działa?

Mbank proponuje – eKonto Osobiste w promocji. Możesz zyskać nawet 150 zł premii. Rejestracja do promocji kończy się 27.05.2020. Upewnij się, że spełniasz warunki potrzebne do wzięcia udziału w promocji. Załóż konto, spełnij warunki promocji i gotowe. Poniżej znajduję się instrukcja.

Skorzystaj z promocji

2. Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem „eKonto Osobiste w promocji” możesz zostać, jeżeli:
  • nie masz konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku (minimum od 01.01.2017 roku)

3. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać nagrodę?

3.1 Aby otrzymać 100 zł na konto:

  • Otrzymaj jednorazowy wpływ na konto w kwocie min 1000 zł w 7 dni od otwarcia eKonta promocyjnego (uwaga, przelew nie może być z innego rachunku w mBanku, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem)
  • Wykonaj min 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (w tym telefonem i/lub BLIK)

3.2 Aby otrzymać 50 zł na konto:

  • W kolejnym miesiącu wykonaj min 5 transakcji kartą na dowolną kwotę (w tym telefonem i/lub BLIK)
  • Otrzymaj jednorazowy wpływ na konto w kwocie min 1000 zł w kolejnym miesiącu od otwarcia konta (uwaga, przelew nie może być z innego rachunku w mBanku, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem)

Premie w wysokości 100 zł i 50 zł wpłyną na Twoje konto oddzielnie. Premie wypłacane są w następnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Skorzystaj z promocji

4. Przykład wykonania warunków promocji

Otwórz konto 04.05.2020 r. Zasil je kwotą min. 1000 zł do 11.05.2020 r. Do końca czerwca wykonaj minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Otrzymasz 100 zł w następnym miesiącu. W lipcu 2020 r. Zasil konto kwotą min. 1000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji na dowolną kwotę. Otrzymasz 50 zł w kolejnym miesiącu.

Pamiętaj

  • Aby skorzystać z promocji musisz zasilić konto jednym przelewem o wartości min. 1000 zł w każdym miesiącu. Nie możesz dokonać tego przelewu ze swojego konta w mBanku.
  • Z kolei transakcje można wykonać przy użyciu karty lub BLIK w punktach handlowo usługowych lub sklepach internetowych. Można korzystać z mobilnych płatności zbliżeniowych (Google Pay/Apple Pay). Ważne, żeby transakcje nie zostały anulowane/zwrócone przed 15 dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

5. Jak łatwo założyć konto w promocji

W celu skorzystania z promocji kliknij w link. Jeżeli strona nie otwiera się prawidłowo, skopiuj link i wklej do nowej karty. Nastąpi przekierowanie na stronę promocji.
https://www.bank-ranking.pl/otworz-konto/ekonto-osobiste

6. 2,6% na rachunku Moje cele

Dodatkowo mBank proponuje oprocentowanie 2,6% na rachunku Moje cele, pozwalającym automatycznie oszczędzać, jeżeli zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Proponowana stawka oprocentowania dotyczy środków do 20 tys. zł i obowiązuje do 31.08.2020 r. Warunek: Aby uzyskać promocyjną stawkę 2,6% pamiętaj, żeby w każdym miesiącu (od otwarcia rachunku do sierpnia 2020 r włącznie) suma wpływów była o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, zostanie naliczone promocyjne oprocentowanie.

logo banku mBank

Załóż eKonto osobiste w promocji

Przejdź na stronę banku
Komentarze
Dodaj komentarz